Galeria Zdjęć Willa Leśny Potok Poronin

Willa Leśny Potok to rownież idealne miejsce dla miłośników narciarstwa i snowboardu. Tuż za płotem w odległości 30m czekają na Was dwa wyciągi orczykowe o długości 200 i 1000m, na których radość z jazdy odkryją zarówno początkujący jak i doświadczeni narciarze. Trasy zjazdowe są sztucznie dośnierzane oraz ratrakowane, tak aby zapewnić Wam jak najlepszą zabawę.

Stacja Narciarska Suche

SkiSuche -  Noclegi Poronin Dom Wypoczynkowy na Grapie SkiSuche -  Noclegi Poronin Dom Wypoczynkowy na Grapie


2 km od naszego domu znajduje się nowo otwarta Stacja Narciarska w Poronine/Suchem - SkiSuche. Znajdziecie tam 4-osobowy wyciąg krzesełkowy o długości 950m, stok jest sztucznie oświetlony i dośnieżany armatkami.
Więcej o Stacji na www.skisuche.com

Stacja Narciarska Małe Ciche

Stacja Narciarska Małe Ciche -  Noclegi Poronin Dom Wypoczynkowy na Grapie Stacja Narciarska Małe Ciche -  Noclegi Poronin Dom Wypoczynkowy na Grapie

Stacja naciarska Małe Ciche położona 4 km od naszego domu oferuje Państwu nowoczesny 4 osobowy wyciąg krzesełkowy wyprzęgany, o długości 1250m oraz dwa wyciągi orczykowe. Stoki są regularnie dośnieżane i ratrakowane.
Więcej na oficjalnej stronie www.maleciche.com

Stacja Narciarska Harenda Zakopane

Stacja Narciarska Harenda Zakopane -  Noclegi Poronin Dom Wypoczynkowy na Grapie Stacja Narciarska Harenda Zakopane -  Noclegi Poronin Dom Wypoczynkowy na Grapie

Znana i ciesząca sie dużą popularności stacja narciarska na Harendzie w Zakopanem połozona jest zaledwie kilka kilometrów od naszej Willi. Do doskonały wybór zwłaszcza dla bardziej doświadczonych narciarzy.

W obiekcie znajdą Państwo wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Dla naszych gości specjalne rabaty.
Oferty Specjalne